Ferratum Slovakia, s.r.o.


Logo - Ferratum Slovakia

O partnerovi Ferratum Slovakia, s.r.o.

Spoločnosť Ferratum Slovakia, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou rovnomennej medzinárodnej finančnej skupiny. Ferratum Slovakia začala na našom trhu poskytovať svoje služby v roku 2007 a v roku 2013 začala zastrešovať jej doterajšie aktivity banková inštitúcia Ferratum Bank Limited, ktorá je oprávnená poskytovať svoje služby vo všetkých krajinách Európskej únie.

Ferratum Slovakia, ako jedna z mnohých pobočiek tejto medzinárodnej finančnej skupiny pôsobiacej až v 20-tich krajinách sveta, ponúka svojim klientom rýchle, krátkodobé pôžičky. Výhoda finančných produktov Ferratum spočíva v ich poskytovaní bez dokladovania výšky príjmov, ručenia, skrytých poplatkov a ďalších administratívnych prieťahov.

Medzinárodná skupina Ferratum svoje produkty neustále inovuje a rozvíja v závislosti od výpožičných potrieb svojich klientov. Služby Ferratum využilo už viac ako 1,5 milióna ľudí, čo vedenie spoločnosti pripisuje najmä spoľahlivosti a transparentnosti svojich služieb, Profesionalite, etickému správaniu, no najmä schopnosti okamžite a diskrétne vybaviť požiadavky zákazníka.


Kontaktné informácie Ferratum Slovakia, s.r.o.

Úplný názov spoločnosti
Ferratum Slovakia, s.r.o.
Sídlo spoločnosti
Jakubovo námestie 19
811 09 Bratislava
IČO
43 770 207
Obchodný register
Zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 48660/B

Zákaznícky servis
Web stránka
Sociálne siete
Poradíme vám?Mgr. Vladimír Cvik
a odborný tím poradcov